VÝKLAD 
Z KARET

Zajímá tě tvůj osud? Hledáš cestu a stojíš na rozcestí? Hledáš řešení problému? Potřebuješ si třeba jen popovídat? 

Tak právě pro tebe je tady Čarodejnice Okulárová jako kartářka a svým výkladem karet ti může ukázat cestu. Kontakt na kartářku

Výklad karet od kartářky

Provádím výklad karet, který Vám může pomoci se odpoutat od reality a umožní Vám na věci nahlížet jinak, z jiného úhlu, nebo chcete-li jinýma očima. Můžete pak díky určitému odstupu a nadhledu věci vidět jinak, řešit problémy střízlivěji a rozumněji. I díky výkladu karet od kartářky se můžete rozhodovat moudřeji a vidět věci jinak. ​Výklady karet provádím po telefonu, případně písemně.  Chceš výklad karet? Kontaktuj kartářku

Co říkají moji klienti

Pár referencí na výklad karet od kartářky Jitulí

"​Karty jsem si nechala od Čarodějnice Okulárové vyložit opakovaně. Vše se zatím vyplnilo tak jak mi bylo řečeno. Za mě nejlepší kartářka.
A znám vícero klientek, které jsou maximálně spokojene jako já. 100% doporučuji. A navíc je to velmi milá osůbka."

Renata Kučerová

"​Vynikající kartářka Jitulí,
MOC DĚKUJI ÚŽASNÉ kartářce Jitulí za výklad karet. Sdělila mi události které mi osud přichystal do budoucna a které se podle výkladu plní. Paní kartářka mi poradila i s některými věcmi a nasměrovala mě správným směrem. Moc děkuji za úžasné výklady. Každou chvíli žádám o výklad a paní kartářka mi vždy brzy vyhoví. Kartářku Jitulí opravdu doporučuji, jsem velmi spokojená."

Marcela Donátová

"Před časem jsem dostal tip na kartářku Jitulí od kamarádky, když jsem řešil určité životní problémy. Po prvním  výkladu jsem byl příjemně překvapen přístupem a hlavně výkladem samotným. Výklad i následná konzultace mi velmi pomohla a s radostí se na Jitulí obracím dodnes. Mohu z čistým svědomím jen doporučit."

Zdenda B.
Kontaktní informace

O výklad karet si pište

Zde najdete kontakty na mě a pokud máte zájem o výklad karet tak mi napište, nebo zavolejte a domluvíme se na dalším postupu.

Prosím o dodržování času kdy volat
Po – Pá: 9:00 – 18:00
So– Ne: 10:00 – 18:00
+420 773 66 70 70

jituli@carodejniceokularova.cz

Sledujte mě

Děkuju! Vaše zpráva byla odeslána. Brzy se Vám ozvu.
Vaši zprávu nelze odeslat. Opravte chyby a zkuste to znovu.